Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Уманська ДЮСШ № 1 визнана кращою серед дитячо-юнацьких спортивних закладів Черкащини

Спорт - це один з найбільш доступних способів підтримки і збереження здоров'я.

Дехто може сказати, що займатися спортом дитині зовсім не потрібно, адже діти ведуть дуже активний спосіб життя: бігають, стрибають. Проте всім давно відомо, що спорт зміцнює здоров’я і організм дітей, впливає на формування характеру й особистості в цілому. Займаючись спортом, дитина навчається самовиражатись і реалізовуватись, відчувати своє тіло, набуває швидкість реакції, стає більш витривалою та цілеспрямованою.

Уманська дитячо-юнацька спортивна школа № 1 – одна з найважливіших складових позашкільної освіти міста, фундамент, на якому будуються майбутні спортивні перемоги. Сьогодні в ній виховується понад 340 юних спортсменів, які отримують кваліфіковану підготовку у таких видах спорту, як легка атлетика, бокс, спортивна акробатика, веслування на байдарках, каное, чоловічий та жіночий футбол. Колектив навчального закладу та спортсмени постійно працюють над досягненням високих спортивних результатів.

1

Грязнов Владислав Геннадійович, директор Уманської ДЮСШ № 1

Школа є кузнею спортивних досягнень міста, області, держави. Так, впродовж 2016 року у змаганнях на міжнародній арені взяли участь чотири спортсмени ДЮСШ № 1:

  • Івасюк Валентин – вихованець відділення боксу (тренер Петриченко В.Б.), посів ІІІ місце на чемпіонаті Європи серед школярів, що проходив у м. Загреб (Хорватія) 24-31 липня 2016 року;

  • Дзюбейло Максим – вихованець відділення боксу (тренер Петриченко В.Б.), посів VIII місце на зазначеному вище чемпіонаті Європи серед школярів;

  • Мегесь Владислав –вихованець відділення веслування на байдарках і каное (тренер Іщенко В.О.), посів V місце на першості Європи серед юніорів та Х місце на першості світу серед юніорів, що проходив у м. Мінськ (Білорусь);

  • Юрійчук Юлія – вихованка відділення веслування на байдарках і каное (тренер Іщенко В.О.), посіла ХІІ місце на першості світу серед юніорів (м.Мінськ, Білорусь).

На чемпіонатах та кубках України з олімпійських видів спорту вихованці ДЮСШ № 1 впродовж 2016 року здобули 58 перемог (І місце – 13, ІІ місце – 16, ІІІ місце – 29). Скарбничку медалей поповнили ще 2 перемоги у змаганнях з неолімпійського виду спорту (спортивна акробатика). Всього за підсумками року медалі отримали 158 уманчан.

1

Високі результати, досягнуті плеядою молодих талановитих спортсменів нашого міста, надали можливість у 2016 році 23 уманчанам бути у складі збірних команд України (кандидати до збірних – 9 осіб, резерв – 14 осіб).

Три вихованці ДЮСШ № 1 виконала норматив майстра спорту України з веслування ( Жовтюк Богдан, Мегесь Владислав, Фріюк Ярослав).

1

Цей рік став роком досягнень і для багатьох інших молодих спортсменів:

  • 28 вихованці ДЮСШ № 1 виконали нормативи та отримали спортивний розряд "Кандидат у майстри спорту України";

  • 24 молодих спортсмени виконали І розряд;

  • 153 школярам були присвоєні дорослі та юнацькі спортивні розряди.Уманська ДЮСШ № 1 сприяє розвитку юнацького футболу. Тут безоплатно займаються улюбленим видом спорту 177 відданих шкіряному м’ячу учнів, у тому числі 73 дівчат.

1

Завдяки зусиллям досвідчених тренерів спортсмени можуть не лише пізнати тонкощі гри у футбол, взяти участь у спортивних турнірах, змістовно провести свій вільний час, а й відчути смак здорового способу життя, радість від доброзичливого спілкування, адже всі ці чинники формують нове здорове покоління. Приємно відзначити, що за підсумками 2016 року кращим тренером Черкащини з футболу визнано уманчанина Юрія Деренюка.

Тож справедливим є те, що вже кілька років поспіль за результатами рейтингу Уманську ДЮСШ № 1 визнають кращою серед дитячо-юнацьких спортивних закладів області.

1

Школа має багаторічні традиції, високий рівень підготовки спортсменів та неабиякий потенціал. За своїм змістом вона є унікальною системою пошуку та підготовки дітей та юнацтва, які з часом займуть місце у спорті вищих досягнень та гідно представлятимуть рідне місто та Україну на світовій спортивній арені.  

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas