Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Науково-практичний семінар для вчителів 4-х класів ЗНЗ міста

Відповідно до плану роботи відділу освіти Уманської міської ради на 2016/2017 навчальний рік 9 лютого 2017 року на базі Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6 - дошкільний навчальний заклад» (директор Надєіна С.В.). відбувся науково-практичний семінар для членів міського методичного об’єднання вчителів 4-х класів з проблеми «Інноваційні підходи до формування орфографічної грамотності молодших школярів».

Відкрила засідання та ознайомила присутніх вчителів з основними аспектами проблеми, що розглядалася, методист з навчально-виховної роботи методичного кабінету відділу освіти Уманської міської ради Осіяненко Н.М.

З грунтовною доповіддю «Проблема орфографічної грамотності молодших школярів, особливості її формування», яка супроводжувалась презентацією, виступила Кравченко Л.В., вчитель початкових класів І кваліфікаційної категорії ЗОШ №8.

1

Цікавий практикум з теми «Види орфографічних вправ, методика їх проведення на уроках рідної мови» з учасниками семінару провела Бондар Т.М., вчитель початкових класів І кваліфікаційної категорії НВК № 6.

1

Також вчителі мали змогу взяти участь у роботі майстер-класу з теми «Формування комунікативно-функціональної компетентності учнів під час написанні творів», який підготувала та провела Животовська Л.М., вчитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії ЗОШ №11

1

З методичними рекомендаціями «Психологічний аспект типових орфографічних помилок учнів та шляхи їх усунення» вчителів ознайомила Телегань М.В., практичний психолог ІІ кваліфікаційної категорії НВК №6.

Із творчим звітом по роботі над методичною проблемою «Розвиток творчих здібностей учнів засобами проектної технології» перед присутніми виступила Єлістратова С.М., вчитель початкових класів І кваліфікаційної категорії ЗОШ №14 та представила власне портфоліо.

Із новинками психолого-педагогічної та методичної літератури вчителів 4-х класів ознайомила керівник міського методичного об’єднання Коваль Л.М., вчитель вищої кваліфікаційної категорії НВК-міської гімназії.

Семінар носив науково-практичне та пізнавальне спрямування. В результаті обговорення відкритих заходів вироблено відповідні рекомендації.  

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas