Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Засідання міського методичного об’єднання вчителів технічної праці

Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2016/2017 навчальний рік 14 лютого 2017 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (директор Очеретяний Л.М.) відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів технічної праці у формі науково-методичного семінару з проблеми «Розв’язування технічних задач на уроках трудового навчання». Керівник міського методичного об’єднання вчителів технічної праці Пензай С.М. (ЗОШ № 11) ознайомив учасників засідання з основними аспектами проблеми, що розглядалася.

1

Із грунтовною доповіддю з теми: «Основні види технічних задач» перед учасниками семінару виступила вчитель трудового навчання ЗОШ № 4 Кравцова В.В.

1

До уваги учасників семінару було запропоновано перегляд відеофрагментів та презентаційних матеріалів з теми «Розвиток творчого мислення учнів на уроках трудового навчання», які підготував та представив вчитель технічної праці ЗОШ № 4 Яровенко А.В.

1

У ході «круглого столу» проведено обговорення низки питань щодо підвищення якості уроків трудового навчання засобами розв’язування технічних задач в умовах впровадження нового Державного стандарту базової та загальної середньої освіти.

Логічним доповненням до запланованих заходів семінару став огляд виставки робіт творчих учнівських проектів.

1

У результаті обговорення відкритих заходів учасниками семінару вироблено відповідні рекомендації. Науково-методичний семінар сприяв підвищенню фахового рівня та педагогічної майстерності вчителів технічної праці.  

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas