Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Засідання міського методичного об’єднання вчителів 2-х класів

Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2016/2017 навчальний рік 4 травня 2017 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбулося планове засідання міського методичного об’єднання вчителів 2-х класів з проблеми «Організація навчально-творчої діяльності молодших школярів на уроках літературного читання».

Метою засідання було обговорення та визначення можливих форм і методів роботи на уроках літературного читання з метою формування читацьких навичок та активізації навчальної діяльності учнів; підвищення рівня професійної майстерності вчителів 2-х класів.

Питання «Види навчально-творчої діяльності молодших школярів на уроках читання» глибоко розкрила у доповіді Чуганської Г.Г., вчитель початкових класів І кваліфікаційної категорії ЗОШ № 3. Виступ супроводжувався змістовною презентацією з даної теми.

1

Учасники засідання з цікавістю переглянули відеофрагмент уроку читання у 2-А класі на тему: «По роботі й нагорода. Українська народна казка «Колосок». який провела Васильченко Ю.О., вчитель початкових класів, спеціаліст ІІ категорії ЗОШ № 3. Це дало змогу ознайомити учасників засідання з методикою проведення аналізу художнього твору як процесуальної основи формування усвідомленого розуміння прочитаного та розвитку творчих здібностей учнів.

Виступ на тему «Формування техніки читання – основа успішного навчання» підготувала Щіпкова Д.О., практичний психолог ЗОШ № 3.

Тренінг «Вправи та ігрові завдання для удосконалення навичок читання» з використанням ІКТ провела Васильченко Ю.О., вчитель початкових класів, спеціаліст ІІ категорії ЗОШ № 3.

1

Активізувало роботу засідання практичне заняття на тему: «Пошук оптимальних шляхів вироблення якісних читацьких навичок у сучасних освітніх умовах», який в ігровій формі провела Тупчій Н.М., вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії ЗОШ № 3.

1

Учасники семінару прослухали виступ з презентаційними матеріалами завідувача бібліотекою ЗОШ № 3 Василенко О.Б. на тему: «Стимулювання читання і формування у дитини навичок свідомого бібліотечно-інформаційного користувача» та стали учасниками екскурсії до шкільної бібліотеки.

1

З новинками психолого-педагогічної та методичної літератури з означеної теми членів методичного об’єднання ознайомила Чуганська Г.Г., вчитель І кваліфікаційної категорії ЗОШ № 3.

Учасники семінару обговорили відкриті заходи та виробили рекомендації, які зачитала керівник ММО Чуганська Г.Г.

Аналіз роботи міського методичного об’єднання вчителів 2-х класів за 2016/2017 навчальний рік та перспективне планування на наступний навчальний рік провела Чуганська Г.Г., керівник ММО вчителів 2-х класів.

Осіяненко Н.М., методист з НВР МК підвела підсумки засідання.  

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas