Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Засідання міського методичного об’єднання вчителів 1-х класів

Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2016/2017 навчальний рік 11 травня 2017 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 (директор Шелепко Г.А.) відбулося планове засідання міського методичного об’єднання вчителів 1-х класів з проблеми «Здоров`язберігаючі технології як засіб підвищення ефективності навчального процесу у початковій школі».

Питання «Підвищення ефективності навчального процесу у початковій школі засобами здоров`язбережувальних технологій» глибоко розкрито у доповіді з презентаційними матеріалами, яку підготувала Чамлай Н.В, вчитель початкових класів І кваліфікаційної категорії ЗОШ № 8.

Зацікавило учасників засідання повідомлення на тему: «Використання тренінгових методик як засіб підвищення ефективності уроків основ здоров’я», яке представила Кравченко Л.В., вчитель початкових класів І кваліфікаційної категорії ЗОШ № 8.

1

Круглий стіл «Фізкультурно - оздоровчі заходи як засіб формування компетентнісного ставлення до свого здоров’я» провела Рабинюк К.Д., вчитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель ЗОШ № 8.

1

Змістовно та цікаво пройшла ділова гра «Динамічні паузи як один із ефективних методів забезпечення оптимізації рухової активності школяра та попередження втоми», яку організувала Широкун В.М., вчитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії ЗОШ № 8.

1

З новинками психолого-педагогічної та методичної літератури з означеної теми членів методичного об’єднання ознайомила Чамлай Н.В., вчитель початкових класів І кваліфікаційної категорії ЗОШ № 8.

1

З аналізом роботи ММО вчителів 1-х класів за 2016/2017 навчальний рік перед присутніми виступила Ніколіч І.М., керівник ММО.

У заключній частині засідання до уваги вчителів 1-х класів було представлено презентацію учнівського проекту до 80-річчя з дня заснування школи, яку представили Галушко Н.Ю., педагог-організатор, спеціаліст ЗОШ № 8 та Ромашин С.А., вчитель інформатики, спеціаліст ЗОШ № 8.

У результаті обговорення відкритих заходів учасниками засідання вироблено відповідні рекомендації.  

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas