Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Ура! Канікули!

29 травня 2017 року розпочали роботу пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх закладів нашого міста. Відпочинкові зміни триватимуть до 16 червня, на базі навчально-виховних комплексів №1 та №24 до 27 червня.

Пришкільні табори відпочинку – важлива складова у забезпеченні організованого відпочинку дітей під час канікул, що дозволяє вирішити працюючим батькам проблему змістовного дозвілля дітей, особливо молодшого шкільного віку.

29-30 травня проходять урочисті відкриття роботи пришкільних таборів відпочинку. До цієї події готувалися не тільки вихованці, але і вихователі загонів, адже на відкриття табору кожен загін повинен мати назву, девіз, кричалку, емблему. Всі загони з цим завданням впоролися на відмінно.

На урочистих лінійках діти ознайомлені з режимом роботи та правилами поведінки в таборах. Після офіційного відкриття роботи таборів, за бажанням дітей, розпочались дискотеки, ігри, конкурси, розваги.

Впродовж відпочинкової зміни пришкільних таборів на дітей чекають цікаві розваги, змістовні заходи, екскурсії, туристичні походи, спортивні змагання, забави та багато інших цікавинок.

Для належного відпочинку у загальноосвітніх закладах організовано гаряче харчування та створено санітарно-гігієнічні умови. Після першого дня у таборі усі вихованці поверталися додому щасливі, задоволені, з піднесеним настроєм.

Ми переконані, що для кожного відпочиваючого перебування у таборі принесе щось своє особливе, неповторне. Для когось це будуть нові враження від місць, в яких вони раніше ніколи не бували, для когось – враження від ігор, конкурсів, змагань, які щодня проходитимуть у таборах. Тут діти краще пізнають один одного, розкриють свої таланти.

1

1  

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas