Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

ІІ етап XVІ Міжнародного Конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Вітаємо переможців ІІ етапу XVІ Міжнародного Конкурсу з української мови імені Петра Яцика 

Місце

Переможець

Назва закладу

Вчитель

Серед учнів 3 класів

І

ІІ

ІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Подзігун Ангеліна

Космідайло Лілія

Руміна Анастасія

Сіваєв Богдан

Тупчій Софія

Павлова Єлизавета

Корчинська Вікторія

Гончаренко Олександр

Вовк Антоніна

Гімназія

Гімназія

ЗОШ № 3

ЗОШ № 3

НВК № 7

Гімназія

Гімназія

ЗОШ № 11

ЗОШ № 11

Піотровська С.В.

Савченко О.В.

Гуня Л.П.

Гуня Л.П.

Задорожна А.В.

Савченко О.В.

Коваль Л.М.

Швець Н.А.

Животовська Л.М.

Серед учнів 4-х класів

І

ІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Жупаник Марія

Вечерук Тарас

Панасенко Артем

Савранська Анна

Герасименко Богдан

Юрчук Анастасія

Ульянова Дар’я

Сидорук Олександра

Хайчук Анна

Петриченко Вікторія

Алєксєєнко Марія

Гімназія

Гімназія

ЗОШ № 11

ЗОШ № 11

Гімназія

ЗОШ № 3

ЗОШ № 5

ЗОШ № 9

ЗОШ № 14

ЗОШ № 14

НВК № 24

Августова Н.М.

Августова Н.М.

Тупчій В.В.

Мацнєва Н.Л.

Августова Н.М.

Волкова Н.С.

Бень Н.В.

Ніколіч І.М.

Нижник Л.І.

Заболотна О.П.

Жук Н.М.

Серед учнів 5-х класів

ІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Павлова Крістіна

Бондаренко Дмитро

Семенчук Ярослава

Беженар Євгенія

Кабанець Соломія

Сілаєва Аліна

Михайлова Марія

Веровенко Максим

Кучерява Вікторія

Кравченко Анна

Левченко Ольга

Лопушанська Інна

Марченко Богдан

Гімназія

ЗОШ №8

ЗОШ №8

Гімназія

ЗОШ №9

ЗОШ №11

Гімназія

ЗОШ №3

ЗОШ №11

ЗОШ №11

ЗОШ №5

НВК №7

ЗОШ №11

Товкес А.В.

Семенчук Т.М.

Тодорчук Л.Є.

Островська В.І.

Яременко  Л.В.

Захарченко  А.П.

Товкес А.В.

Черкавська О.Й.

Руда О.В.

Мельник Ю.В.

Луценко Л.С.

Стулова Л.В.

Рябушкіна В.М.

Серед учнів 6-х класів

І

ІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Цикалюк Давід

Коваленко Софія

Демченко Ірина

Герасименко Максим

Загребнюк Євгенія

Проніна Лідія

Посна Ольга

Бевзюк Яніна 

Балакірєва Вікторія

Плахотнюк Марія

Семко Інна

Довгань Анастасія

ЗОШ №3

ЗОШ №3

ЗОШ №9

Гімназія

ЗОШ №3

Гімназія

ЗОШ №14

ЗОШ №1

ЗОШ №11

НВК №7

ЗОШ №5

НВК-пед.ліцей

Вечерук Л.М.

Черкавська О.Й.

Яременко Л.В.

Шевченко І.Г.

Ярошенко С.М.

Жовтюк Л.В.

Сингаївська К.А.

Шпеник С.В.

Мамчур І.М.

Глобчак С.В.

Куценко К.С.

Островський Р.В.

Серед учнів 7-х класів

І

ІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Сорокіна Анна

Герасименко Тимофій

Махомета  Світлана

Музиченко Оксана

Дзисюк Дар᾿я

Рибак Святослав

Степанюк Анна

Бондаренко Катерина

Гімназія

Гімназія

ЗОШ №3

Гімназія

НВК-пед.ліцей

ЗОШ №9

Гімназія

ЗОШ №4

Пархета Ж.М..

Шевченко І.Г.

Середюк Л.В..

Пархета Ж.М.

Кравець В.М.

Зерник Л.В.

Пархета Ж.М.

Суворова Т.В.

Серед учнів 8-х класів

І

ІІ

ІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Тимошенко Олександра

Заболотна Світлана

Янішевська Анна

Заболотна Софія

Ямчук Аліна

Степовик Анна

Захарчук Ілона

Курган Владислав

Короташ Вікторія

Гімназія

ЗОШ №3

ЗОШ №14

ЗОШ №3

ЗОШ №11

ЗОШ №3

СШ №12

ЗОШ №3

ЗОШ №14

Молоканова В.М.

Прокопчук В.Я.

Сьомак А.М.

Прокопчук В.Я.

Третьяк С.М.

Бондаренко Г.С.

Гонтарук Т.Л.

Прокопчук В.Я.

Бабій А.П.

Серед учнів 9-х класів

І

ІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Мамбик Антоніна

Злиденна Анна

Коломієць Валентина

Островська Анастасія

Білан Дмитро

Ганич Ірина

Зозуля Ірина

Рибак Костянтин

Сакал Анна

ЗОШ №3

Гімназія

Гімназія

Гімназія

ЗОШ №11

НВК №7

Гімназія

ЗОШ №11

ЗОШ №9

Прокопчук В.Я.

Король Н.М.

Суліма Л.В.

Король Н.М.

Третьяк С.М.

Стулова Л.В.

Бутулінська Т.М.

Безніцький М.Г.

Нікіфорова Н.С.

Серед учнів 10-х класів

І

ІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Могелюк Анастасія

Денисюк Катерина

Черній Марія

Савіцька Ольга

Рибальченко Валерія

Крамна Крістіна

Слабоус Валерія

Грушовенко Аліна

Шаповал Іван

ЗОШ №11

Гімназія

ЗОШ №11

ЗОШ №11

ЗОШ №3

Гімназія

ЗОШ №4

НВК №7

ЗОШ №5

Баліцька Л.А.

Король Н. М.

Лиса К.В.

Баліцька Л.А.

Закорчменна Н.А.

Залізко Л.М.

Андрущенко О.М.

Глобчак С.В.

Луценко Л.С.

Серед учнів 11-х класів

І

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

 

Колісник Юлія

Лашко Катерина

Кернос Антон

Кучеренко Юліана

Харченко Дар᾿я

Романюк Юлія

НВК №7

ЗОШ №5

ЗОШ №11

ЗОШ №11

ЗОШ №8

ЗОШ №3

Матвієнко Л.Д.

Гніденко О.Б.

Безніцький М.Г.

Баліцька Л.А.

Семенчук Т.М.

Середюк  Л.В.

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021