Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Засідання міського методичного об’єднання для вчителів 3-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста

19 листопада 2015 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів 3-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста з проблеми «Види уроків позакласного читання і методика їх проведення».

1

Його метою стала актуалізація знань педагогів про види уроків позакласного читання та методику їх проведення. Тема була змістовно розкрита у доповіді з презентацією вчителем початкових класів ЗОШ №14 Єлістратовою С.М..

Круглий стіл на тему «Система роботи над образними засобами художнього твору» провела Бортнікова Л.В., вчитель першої категорії ЗОШ №14.

Глибоко, з науковим обґрунтуванням, висвітлила проблему «Система роботи над виразністю» Матенчук Л.І., вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель ЗОШ №14.

Вчителі з цікавістю і захопленням переглянули відеоурок позакласного читання, який провела Троценко Г.М., вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель ЗОШ №14. Також вчитель в інтерактивній формі провела майстер-клас на тему: «Компетентнісна спрямованість уроків читання у початковій школі». Вчителі мали змогу включитися у виконання нестандартних творчих завдань, які можна використовувати на уроках читання.

1

Семінар сприяв підвищенню рівня фахової майстерності вчителів, націлив педагогів на реалізацію власного творчого потенціалу та пошук ефективних шляхів у роботі з учнями початкових класів.  

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas