Онлайн - семінар для вчителів хімії

         30 березня 2021року центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено онлайн-семінар для вчителів хімії на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 з проблеми «Використання різних видів активної пізнавальної діяльності учнів на уроках хімії». Відкрила семінар консультант центру Т.М. Плющ, яка акцентувала увагу присутніх на питанні ефективної організації навчально-пізнавальної діяльності школярів шляхом поєднання традиційних та інноваційних методик навчання.

        З презентацією «Сучасні тренди хімічної освіти» виступила вчитель хімії школи №3 А.Г. Алієва. Вона розповіла про особливості побудови сучасної освітньої траєкторії вчителя засобами мережі Інтернет, використання інформаційних технологій навчання  на уроках хімії, їх вплив на підвищення пізнавальної активності та розвиток креативних здібностей учнів.

      Учасники семінару мали можливість ознайомитись з досвідом роботи вчителя хімії  школи №3 Л.М. Коломієць з питань упровадження в практику сучасного уроку хімії STEM-технологій, використання онлайн-сервісів на уроках хімії. Під час роботи семінару обговорювалися педагогічні ідеї застосування електронних засобів навчання. Учителі висловлювали свої думки з приводу проблеми їх використання.

   

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Please publish modules in offcanvas position.